Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

niedziela, 03 październik 2010 00:03

Genek Loska vs Wojewódzki w Mam talent! (wideo)

Genek Loska wszedł do programu Mam talent! Śpiewa z trzewi, głęboko i prawdziwie - powiedział Kuba Wojewódzki, a Loska poradził mu, żeby wziął relanium.

To chyba nie było zaskoczenie. Genek Loska po sukcesie w programie Szansa na sukces bez kłopotu wszedł do programu Mam talent! Nie przeszkodziła mu nawet, jak zwykle, rozstrojona gitara. Ten fakt skrupulatnie zauważyła Agnieszka Chylińska. Po występie mogła tylko powiedzieć: Jest pan wkurzający, ale tak zdolny, że mam to gdzieś. Kuba Wojewódzki określił występ Loski: śpiewa z trzewi, głęboko i prawdziwie. Małgorzata Foremniak mogła z siebie tylko wykrztusić: Wyjątkowy. Zobacz, jak Genek Loska zaśpiewał w programie Mam talent! i co odpowiedział Wojewódzkiemu.

Genek Loska jako Gene Loska w tym roku wydał płytę nagraną wspólnie z nestorem polskiej sceny rockowej i bluesowej - Alkiem Mrożkiem "Lepiej niż wczoraj". Przez lata był filarem kultowej formacji Seven B. Ostatnio występuje w trio. I chyba tylko on może śpiewać jak James Brown i Czesław Niemen.

 

Więcej wideo Loski znajdziesz w kanale bluesonlinePL na YouTube.

Do góry