sobota, 10 grudzień 2011 17:06

Kajetan Drozd Acoustic Trio na planie teledysku (zdjęcia)

Kajetan Drozd Acoustic Trio na planie teledysku w Old Timers Garage Kajetan Drozd Acoustic Trio na planie teledysku w Old Timers Garage

"Bourbon And The Blues" to tytułowa piosenka z debiutanckiego krążka formacji Kajetan Drozd Acoustic Trio. Muzycy na planie teledysku reklamującego płytę "Bourbon And The Blues" całą zimną grudniową noc. Zobaczcie, co się działo na planie.

Kajetan Drozd Acoustic Trio zostali zaproszeni na plan w okolice Old Timers Garage w Katowicach.

- Ciężko nam było znaleźć odpowiedni termin - mówi Kajetan Drozd, szef Acoustic Trio. - Niemal z dnia na dzień
podjęliśmy decyzję o 8 grudnia.

Ze zdjęć z planu - wynika, że warto było czekać. Mieszanka bluesa z rockabilly prezentowana przez trio Kajetana Drozda otrzyma należytą oprawę wizualną.

Stylowe schody, XIX-wieczny bruk, mnóstwo sztucznej mgły - taki obraz wywołuje nastrój tajemniczości i oczekiwania. Zwłaszcza, kiedy na wejście do klubu czeka się na rogu Cadillac Way i Elvis Presley Street. Echa niedawnej wizyty tria w Memphis na Internationl Blues Challenge mieszają się z klimatem old schoolowych aut i utrzymanego w tym stylu wnętrza Old Timers Garage. I wreszcie Kajetan Drozd Acoustic Trio zajmuje miejsce na scenie i może zaprezentować "Bourbon And The Blues" - tytułowy utwór z płyty, która w sklepach powinna pojawić się jeszcze przed końcem 2011 roku.

- Wydaje mi się, że podczas kręcenia wszystko się udało, teraz trzeba tylko poczekać na montaż - mówi Drozd. Zdjęcia do teledysku kręcił Krzysztof Mlostek, reżyserował Adam Grządziel, a asystentem reżysera był Grzegorz Wydmuch.

Koncertowa premiera "Bourbon And The Blues" będzie miała miejsce w Śląskim Jazz Klubie w Gliwicach, 27 grudnia o godz. 20.

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry