Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

wtorek, 17 październik 2023 22:15

Engineered Society Project oraz Lord Bishop Rocks w Hard Rock Pubie Pamela

 Engineered Society Project by Tomasz Dorawa Engineered Society Project by Tomasz Dorawa

Amerykańskie formacje Engineered Society Project oraz Lord Bishop Rocks zagrały w Hard Rock Pubie Pamela. Fani bluesa i hard rocka odwdzięczyli się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem.

 

W Hard Rock Pubie Pamela wystąpiły dwie amerykańskie grupy: Engineered Society Project oraz Lord Bishop Rocks. Na scenie toruńskiego klubu zrobiło się wyjątkowo energetycznie. Oba zespoły dołożyły wszelkich starań, aby rozgrzać licznie zgromadzoną publiczność. Fani bluesa i hard rocka odwdzięczyli się niezwykle entuzjastycznym przyjęciem. Kris Keyes oraz Lord Bishop, liderzy obu zespołów, świetnie wyczuli potencjał Hard Rock Pubu Pamela, doskonale wpisując się w klimat tego wyjątkowego miejsca. Działo się dużo zarówno na scenie jak i kuluarach.
 
46 ENGINEERED SOCIETY ROCKS HRP PAMELA 9 10 2023 fot Tomasz Dorawa
 
 
O koncercie opowiedział wokalista Engineered Society Project:
 
"Nazywam się Kris Keyes. Pochodzę z Houston w Teksasie. Razem z moim zespołem gram europejską trasę koncertową. Zagraliśmy świetny koncert w Hard Rock Pubie Pamela. To było nasze pierwsze show w Polsce. Zdecydowanie chcemy wrócić do tego klubu. Myślę, że był to nasz najlepszy dotychczasowy koncert. Kochamy Toruń. Kochamy Polskę."
 
Na scenie toruńskiego klubu wystąpił też Lord Bishop.
 
46 LORD BISHOP HRP PAMELA 9 10 2023 fot Tomasz Dorawa
 
Fotografował Tomasz Dorawa.

Do góry