środa, 14 luty 2018 18:55

Hard Rock Pub Pamela Toruń. Chuck Frazier, Wojtek Kubiak i Dawid Wydra akustycznie (zdjęcia, wideo)

Chuck Frazier by Agata Jankowska Chuck Frazier by Agata Jankowska

Chuc Frazier Trio, czyli Chuck Frazier - wokal, gitara, Wojtek Kubiak - gitara, Dawid Wydra - trąbka, harmonijka zagrali w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu.

- Zaplanowany na wieczór 12 lutego 2018 roku występ podzieliliśmy na dwie części, podczas których zaprezentowaliśmy głównie znane wszystkim standardy, jak "Rollin' & Tumblin'" czy "Dust My Broom" - relacjonuje Dawid Wydra. - Nie zabrakło także autorskich utworów Chucka, które zagraliśmy w nowej, akustycznej odsłonie. Publiczność dopingowała nas nieprzerwanie, dzięki czemu koncert zapadnie nam w pamięci. Nagradzanie brawami naszych instrumentalnych solówek było bardzo miłym akcentem i nie da się ukryć - dawało nam dodatkowe pokłady energii potrzebnej na nasz dwugodzinny występ.

Wojtek Kubiak, Chuck Frazier, Dawid Wydra by Agata Jankowska

Na koniec zagraliśmy znane wszystkim "Sweet Home Chicago", a część osób nawet śpiewała razem z nami! Zgodnie uznaliśmy, że nasza wizyta w Pameli to przede wszystkim świetna zabawa, w sympatycznej i miłej atmosferze, co oczywiście było ogromną zasługą publiczności, która dopisała w stu procentach.

Przed koncertem warsztaty gitarowe poprowadził Krzysztof pARTyzant Toczko. Adepci gitary w różnym wieku mieli okazję improwizować do "All You Need is Love" Beatlesów. Na koniec warsztatów dołączył do grupy Chuck i również improwizował, co było dla niego niezwykłą frajdą. W warsztatach uczestniczyło kilkanaście osób.

 

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry