Bluesonline poleca

Bluesonline poleca

środa, 05 październik 2016 21:57

Hard Rock Pub Pamela. Natalia Sikora z Voo Doo Dog, Sylwia Kwasiborska i Witek Puciński w Toruniu (zdjęcia, wideo)

Natalia Sikora z Voo Doo Dog w Hard Rock Pub Pamela by Agata Jankowska Natalia Sikora z Voo Doo Dog w Hard Rock Pub Pamela by Agata Jankowska

Natalia Sikora z Voo Doo Dog zaprezentowała w Toruniu swój projekt, który nazwała „Buried Alive In The Blues” For Janis Joplin. Wieczór w Hard Rock Pub Pamela otworzyła toruńska wokalistka Sylwia Kwasiborska w duecie z cenionym gitarzystą Witoldem Pucińskim.

W poniedziałek, 3 października 2016 roku, w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiła ze swoim zespołem Natalia Sikora. Wokalistka w koncercie poświęconym twórczości Janis Joplin w toruńskim klubie zaśpiewała w przeddzień 46. rocznicy śmierci amerykańskiej ikony rocka, soulu i bluesa. Natalia Sikora zaprezentowała swój projekt, który nazwała „Buried Alive In The Blues” For Janis Joplin. Wieczór otworzyła toruńska wokalistka Sylwia Kwasiborska w duecie z cenionym gitarzystą Witoldem Pucińskim.

3.10.16 Sylwia KwasiborskaWitold Puciński 11

- Razem z Witkiem chcieliśmy zaprezentować się w składzie akustycznym i wzbogacić koncert Natalii Sikory i jej zespołu, wprowadzając publiczność w nastrój bluesowej muzyki amerykańskiej - mówi Sylwia Kwasiborska. - Wybór padł przede wszystkim na twórczość Everethy Cassidy, amerykańskiej wokalistki, której rocznica śmierci przypada niebawem, bo 2 listopada. Zagraliśmy również kilka innych, okołobluesowych, rozpoznawalnych lub mniej utworów, które oboje uważamy za wyjątkowe.

3.10.16 Natalia Sikora 10

Natalia Sikora jest wyjątkowo charyzmatyczną wokalistką, na scenie wręcz odpływa ona w świat bluesa i rocka. Z podziwem słuchało się " Buried alive in the blues", a słynny " Summertime"  w wykonaniu Natalii przeniósł nas do nieba, jak zapowiedziała sama wokalistka.

To jednak " The little girl blues" było dla mnie kwintesencją bluesowości, której przyszliśmy szukać, my, którzy tak tłumnie się zjawiliśmy na poniedziałkowym koncercie w Pameli.

Zdjęcia: Agata Jankowska

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry