Bluesonline poleca

Bluesonline poleca

niedziela, 02 październik 2016 17:57

Hard Rock Pub Pamela. Pat McManus Band i Cristian Inostroza Band w Toruniu (zdjęcia)

Hard Rock Pub Pamela: Pat McManus Band Hard Rock Pub Pamela: Pat McManus Band

Pat McManus Band i Cristian Inostroza Band zagrali koncert w Hard Rock Pub Pamela. 26 września w Toruniu na jednej scenie spotkały się dwie różne estetyki bluesa i dwaj znakomici gitarzyści. Na harmonijce błyszczał Cristian Inostroza.

W poniedziałek, 26 września 2016 roku, w Hard Rock Pubie Pamela wystąpili: Cristian Inostroza Band oraz Pat McManus Band. Można powiedzieć, że skład wydarzenia był festiwalowy. Szczególnie, że zwany profesorem, Pat McManus, dwa lata temu swoim występem uczynił niezapomnianym HRPP Festival 2014. Genialny gitarzysta, grający również na skrzypcach i pełniący rolę wokalisty w swoim zespole, zachwycił licznie zgromadzoną publiczność. Było perfekcyjnie i energetycznie. Pat znany jest głównie z grupy Mama's Boys, święcącej tryumfy na światowych scenach w latach 1980-1999. W 2009 założył swój zespół Pat McManus Band, z którym ponownie wystąpił na scenie Hard Rock Pubu Pamela.

26.09.16 Pat McManus Band 20

- To był wspaniały wieczór dla Pat McManus Band - mówił po koncercie Pat McManus. - Było świetnie ponownie zagrać w Hard Rock Pubie Pamela. Wszyscy byli wspaniali. Zarówno pracownicy jak i chłopak od dźwięku Nick (wyrazy uznania dla niego) oraz wspaniała publiczność. Nie możemy się doczekać ponownego występu w Toruniu. Mamy nadzieje, że w przyszłym roku ponownie zagramy dla publiczności w Hard Rock Pubie Pamela. Keep rockin...

Wieczór otworzył chilijski wirtuoz harmonijki ustnej Cristian Inostroza ze swoim projektem. Uważany za jednego z najważniejszych harmonijkarzy Ameryki Południowej. Artysta w swoim debiucie podbił serca toruńskiej publiczności. Sam bawił się również doskonale.

26.09.16 Cristian Inostroza Band 26

- Świetnie się  bawiliśmy w ostatni poniedziałek w Hard Rock Pubie Pamela - klub wypełniony był po brzegi, a ludzie bardzo entuzjastycznie reagowali, zwłaszcza na nasze chilijskie folkowe utwory, które stanowią część naszej ostatniej płyty "Voy y Vuelvo - La Armonica Popular Chilena". Chcę bardzo podziękować toruńskiemu organizatorowi koncertu oraz wszystkim, którzy tego wieczoru przybyli na nasz występ - to był jeden z najlepszych koncertów w Polsce! Do zobaczenia niebawem.

Zdjęcia: Agata Jankowska

Tu zobaczysz relację z koncertu Cristian Inostroza Band w Białymstoku: 

  Pub 6-ścian - Cristian Inostroza Band

 

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry