czwartek, 01 wrzesień 2016 10:14

Eddie Angel pokaże swoje obrazy w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu. Zagra Mark Olbrich Blues Eternity (wideo)

Eddie's Angel exhibition starts in Toruń, Poland on 2nd of September Eddie's Angel exhibition starts in Toruń, Poland on 2nd of September

W piątek 2 września 2016, w Hard Rock Pubie Pamela w Toruniu swoje obrazy zaprezentuje ceniony angielski gitarzysta, kompozytor i wokalista - Eddie Angel. Otwarcie wystawy uświetni koncert projektu Mark Olbrich Blues Eternity & Toruń Friends.

Mark Olbrich Blues Eternity & Toruń Friends zagrają w Hard Rock Pub Pamela w Toruniu w składzie: Jimmy Thomas, Laurie Garman, Mark Olbrich, Eddie Angel, Przemek Łosoś, Igor Nowicki, Grzegorz Minicz. Wernisaż poprowadzi Andrzej Woźny (zawodowo menadżer Nocnej Zmiany Bluesa, a prywatnie przyjaciel bohatera tego wydarzenia).

Eddie Angel zaprezentuje trzynaście swoich obrazów, które specjalnie stworzył z okazji toruńskiej wystawy.

O swojej wystawie oraz obrazach, które zaprezentuje tak oto opowiedział: Propozycja zorganizowania tej wystawy bardzo mnie poruszyła. Jak moja muzyka - the blues - tak i moja sztuka jest wynikiem emocji, a nie techniki. Może dlatego wzruszyłem się poważnie. Do tego Toruń to jest już nasze “własne" polskie miasto. Teraz już uczuciowo, a nie tylko fizycznie jedziemy tam jak do domu (...)Pokazałem tych, co mieszkają już tylko w mojej duszy - BB King, Prince, swoją zwariowaną osobowość i moich bliskich oraz alegorię tego, co czuję w obecnej rzeczywistości - bardziej dla widza (bo nie dla mnie) abstrakcyjnej. Wystawa zaczyna się w piątek, 2. września, po południu w Klubie Pamela, przy Legionów 36 w moim Toruniu!. Mam nadzieję, że wszyscy przyjdą. A wieczorem jeszcze dogramy muzyczną część tego wydarzenia artystycznego".

Wernisaż rozpoczyna się 2 września o godz. 19. Wstęp wolny.

Tu przeczytasz recenzję płyty:

Mark Olbrich Blues Eternity & Toruń Friends - Toruń Rocks The Blues (HRPP Live Session)

Do góry