Nasz patronat

Marek Gąsiorowski, Robert Trusiak – Niedokończony blues. Opowieść biograficzna o Ryszardzie Skibińskim

środa, 26 listopad 2014 15:52

Rock Bar Lublin. Lublin Blues Session akustycznie i elektrycznie (zdjęcia)

Adam Bartoś at Rock Bar Lublin during Lublin Blues Session by Daniel Drobik Adam Bartoś at Rock Bar Lublin during Lublin Blues Session by Daniel Drobik

W sobotę 22.11.2014r. w klubie Rock Bar w Lublinie odbył się kolejny koncert w ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session. Adam Bartoś zagrał ze swoim zespołem energetyczny koncert.

Było kilka nowych utworów oraz ciekawe aranżacje wcześniej znanych muzycznych tematów. Całość została zaprezentowana w dwóch setach – akustycznym i elektrycznym,  co jest pewną nowością bo od dłuższego czasu zespół występował wyłącznie akustycznie. Koncert bardzo udany. Muzykom udało się  stworzyć taką atmosferę, że publiczność w niektórych numerach po prostu wstawała i tańczyła. Na koniec oczywiście nie mogło zabraknąć bisów. Świetny klimat, świetny koncert. Oby jak najczęściej.

 

Tu zobaczysz zdjęcia Daniela Drobika: Lublin Blues Session 2014

 

W Lublinie od czterech lat organizowany jest cykl koncertów i warsztatów pod nazwą Lublin Blues Session.  Organizatorem tych wydarzeń jest Fundacja Obszar Działań Artystycznych (ODA) z Lublina a projekt jest realizowany przy  wsparciu miasta Lublin. W ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session, poza wymienionym już koncertem, odbyły się wcześniej warsztaty wokalne „Wake up your voice” z Karo Glazer oraz  koncerty „Coś tak o” i Zbyszka Kowalczyka. Przed nami jeszcze koncert świąteczny „Rockowe opłateczki Wojtka Klicha”, który odbędzie się w grudniu w Domu Kultury LSM.

 

 

Więcej informacji na stronach:

www.scenabluesowa.lublin.pl

www.facebook.com/ScenaBluesowaLublin

Do góry