wtorek, 02 lipiec 2013 09:48

Gov’t Mule rozgrzał klub Progresja. Niespodzianka: Natalia Sikora (zdjęcia, wideo)

Warren Haynes and Natalia Sikora in Progresja club, Warsaw, Poland Warren Haynes and Natalia Sikora in Progresja club, Warsaw, Poland

Klub Progresja w Warszawie wypełniony do ostatniego miejsca. Gov’t Mule ściągnął fanów z całej Polski. Jako niespodzianka wystąpiła Natalia Sikora z Voice of Poland.

Gov’t Mule w Warszawie, w klubie Progresja, pokazali wyjątkową klasę. To zresztą początek europejskiej trasy koncertowej, gdzie Warszawa i Kraków trafiły na oficjalne koszulki zespołu. Widać było, że muzycy tryskają radością grania. Warren Haynes z miejsca wziął się do wydobywania ze swoich gitar cudownych dźwięków. Widać było, że na ten koncert fani czekali przynajmniej rok. Radość na twarzach, ekstatycznie przymknięte oczy i muzyka, która wypełniała cały klub podgrzewając i tak wysoką temperaturę wewnątrz sali.

" type="application/x-shockwave-flash">" />

Zespół rozpoczął uderzenie od „Broke Down on the Brazos”, były tak piękne momenty jak „Driving Rain” – zresztą – każdy z fanów mógł usłyszeć swoje ukochane dźwięki.

Po przerwie, drugi set rozpoczął się od „Beautifully Broken”, by po „Don't Step On The Grass, Sam” na scenę weszła Natalia Sikora. Podbiła widzów drugiej edycji telewizyjnego show „The Voice of Poland” interpretacjami piosenek Janis Joplin. W klubie Progresja z Gov’t Mule zaśpiewała „Piece Of My Heart”. Trema jednak musiała być potężna, bo wykonanie choć pełne energii, nie było wolne od błędów technicznych.

Bezbłędnie za to grał techniką slide Warren Haynes. Niemal we wszystkie kompozycje wplatał różne smakowite cytaty z lasy bluesa i rocka, ale na finał dobił fanów taką grą, która na długo pozostanie w pamięci.

 Tym razem Gov’t Mule nie dali rady wyjść do fanów i podpisywać płyt, za to obiecali że 2 lipca w Krakowie zagrają zupełnie inne utwory. Gov’t Mule znów rządzi duszami fanów w Polsce. I czekają na następną trasę z Tangerine Music.

Gov't Mule - Kraków - informacje

Zobacz zdjęcia z warszawskiego koncertu Gov't Mule: Gov't Mule in Warsaw 2013

Podziel się

Wyśli do DeliciousWyśli do DiggWyśli do FacebookWyśli do Google PlusWyśli do TwitterWyśli do LinkedIn

Do góry